KNAUF Підвіс анкерний (100 шт)
KNAUF Підвіс анкерний (100 шт)
New

KNAUF Підвіс анкерний (100 шт)

Код товара: 10482-03
Наличие В наличии
14.80грн.
Производитель:Knauf

Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали
САМОВЫВОЗ

Вы можете забрать заказанные Вами строительные материалы со склада.

АДРЕСНАЯ ДОСТАВКА

Вы указываете адрес по которому нужно доставить Ваш заказ. Наш менеджер оперативно связывается с Вами и сообщает стоимость доставки, а также согласовывает время и дату доставки.

ГРУЗЧИКИ

Мы можем предоставить Вам контакт грузчиков которые помогают Нам в решении вопросов погрузо-разгрузочных работ.

FORBUD каждому КЛИЕНТУ идет на встречу и готова принять оплату любым удобным способом для ВАС.
СПОСОБЫ ОПЛАТЫ:

  • оплата в кассу на складе при условии самовывоза;
  • оплата водителю при условии доставки стройматериалов;
  • оплата на карту ПриватБанка +1%;
  • оплата по безналичному расчету с НДС и без НДС.

Гарантийный срок на ту или иную товарную позицию уточняйте у менеджера!
Основанием для проведения гарантийной замены или ремонта являются документы, подтверждающие факт покупки, которые вы получаете вместе с товаром или правильно заполненный гарантийный талон производителя.

Підвіс анкерний Knauf призначений для кріплення металевих профілів типу CD (профіль СД, профіль ПП) з поперечним перерізом 60х27 мм. При монтажі можлива регулювання положення профілів по висоті. Призначений для монтажу конструкції для підвісної стелі, використовується в комплекті з тягою з петлею. Подивись анкерний має оцинковане покриття, яке ефективно захищає метал від впливу зовнішніх факторів і корозії. Кріплення відрізняються надійною фіксацією і виконані з високоякісної сталі із захисним покриттям. Анкерний підвіс дозволяє швидко і якісно збирати стельові конструкції з рівною площиною (можливість регулювання прекрасно підходить під нерівне з кутом нахилу підставу) для подальшої облицювання листовими матеріалами, такими як гіпсокартон. Наявність затиску, дозволяє легко регулювати висоту межпотолочного простору і домагатися ідеально рівній площині, без виступів, хвиль і перепадів. Конструкція із застосуванням анкерного підвісу Кнауф має велику міцність (один підвіс розрахований на навантаження до 25 кг), що важливо при установці освітлення і додаткових елементів підвісної стелі. Застосування: Анкерний підвіс включає в себе дві частини: тягу і анкерний підвіс із затиском. Анкерний підвіс необхідно вставити в CD-профіль 60 і закріпити додатково засувкою, розташованої в нижній частині підвісу. Анкерний підвіс розрахована на несучу здатність, що дорівнює 25 кг. Подивись T-поворотний з пружинним елементом застосовується для з'єднання Крепежно стержня з профілем CD 60.Іспользуется для кріплення профільні каркаса до основи підвісної стелі (перекриття). Застосовується в парі зі спицями гачок для зміцнення профілів CD. Дана конструкція складається з двох частин: тяги, а також підвісу із затиском, який вставляється в профіль CD 60 і кріпиться засувкою. Цей аксесуар при монтажі дозволяє регулювати положення профілів на необхідній висоті. Фактично з'єднувач кутовий виконує функцію, Аналогічну Хрестовина типу Краб, але забезпечує НЕ хрестоподібне з'єднання профілів, а односторонні Т образне однорівневої з'єднання (за принципом Т образного перехрестя) .Каркас підвісної стелі, укріплений перемичками з кутовим Т з'єднанням, стає більш жорстким і міцним у своїй площині, забезпечуючи нерухомість всієї гіпсокартонної конструкції і відсутність подальшого розтріскування гіпсокартону. Бистроподвес з затискачем для кріплення CD профілю до несучої стелі. Застосовується для закріплення каркаса стелі з гіпсокартону. Він складається з двох частин: зажим і тяга. Подивись вставляється в CD-профіль і з поворотом замикається всередині CD-профілю, спиці або тяга, вставляється в разжим підвісу і через петлю на її кінці кріпиться до несучої стелі. Для монтажу кутового з'єднувача він надівається на торець CD профілю і там закріплюється саморізом. Потім він приєднується перпендикулярно другому профілю і кріпиться до його полиці за допомогою Спеціальних вушок саморізами.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Рейтинг Плохо           Хорошо