ANSERGLOB BCX 45 PRO Клеевая смесь высокоэластичная , 25 кг
ANSERGLOB BCX 45 PRO Клеевая смесь высокоэластичная , 25 кг

ANSERGLOB BCX 45 PRO Клеевая смесь высокоэластичная , 25 кг

Код товара: 10453-06
Наличие В наличии
428.70грн.
Производитель:ANSERGLOB

Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали
САМОВЫВОЗ

Вы можете забрать заказанные Вами строительные материалы со склада.

АДРЕСНАЯ ДОСТАВКА

Вы указываете адрес по которому нужно доставить Ваш заказ. Наш менеджер оперативно связывается с Вами и сообщает стоимость доставки, а также согласовывает время и дату доставки.

ГРУЗЧИКИ

Мы можем предоставить Вам контакт грузчиков которые помогают Нам в решении вопросов погрузо-разгрузочных работ.

FORBUD каждому КЛИЕНТУ идет на встречу и готова принять оплату любым удобным способом для ВАС.
СПОСОБЫ ОПЛАТЫ:

  • оплата в кассу на складе при условии самовывоза;
  • оплата водителю при условии доставки стройматериалов;
  • оплата на карту ПриватБанка +1%;
  • оплата по безналичному расчету с НДС и без НДС.

Гарантийный срок на ту или иную товарную позицию уточняйте у менеджера!
Основанием для проведения гарантийной замены или ремонта являются документы, подтверждающие факт покупки, которые вы получаете вместе с товаром или правильно заполненный гарантийный талон производителя.

Суміш клейова ANSERGLOB BCХ 45 PRO високоеластична призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються деформаціям (атмосферним або температурним впливам, динамічним навантаженням і т.і.), плитками розмір яких не перевищує 1,2 м *1,2 м з природнього (крім мармуру), штучного і литого каменю, а також бетонною, керамічною та скляною непрозорою плиткою і т. і. Клейова суміш може застосовуватися для облицювання басейнів і резервуарів, монолітних підлог, цоколів, експлуатуємих покрівель, терас, балконів бетонних (вік не менше 3 місяців, вологість не більше 4 %), цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних (вік не менше 28 діб, вологість не більше 4 %), ГКЛ, гіпсових, (вологість не більше 1 %) кам'яних, азбестоцементних (вологість не більше 4 %) і інших мінеральних поверхонь, а також ДСП та OSB товщиною не менш ніж 22 мм. Особливо рекомендується для застосування в системах підлог з водяним і електричним опаленням. Клейова суміш може використовуватися для кріплення теплоізоляційних плит з пінополістиролу, поліуретану, мінеральної вати та піноскла. Клейова суміш ефективна при облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, методом «плитка на плитку» та пофарбованих масляними фарбами та емалями поверхонь, якщо ті мають достатню адгезію до основи. Непридатна для використання на металевих, полімерних та дерев’яних основах. Може використовуватися для облицювання печей та камінів, якщо температура поверхні не буде перевищувати +80ºС.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Рейтинг Плохо           Хорошо